Intec mocowanie dozownika okrągłe

Dostępność: brak towaru
Cena: 12,99 zł 12.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Intec mocowanie dozownika okrągłe

Mocowanie Dozownika Okrągłe pozwala na zastosowanie układu Intec Twister Mesh + Komora Inhalacyjna, zarówno Intec Spiro Kid jak i Intec Spiro Hospital.

Zastosowanie w nebulizacji takiego układu, pozwala na wykorzystanie całości aerozolu wytwarzanego przez inhalator, a tym samym wykorzystanie pełnej dawki leku, wprowadzonej do inhalatora.

 

Jak się wykorzystuje okrągłe mocowanie dozownika?

Dzięki użyciu okrągłego mocowania dozownika komorę inhalacyjną Intec Spiro Kid można połączyć z inhalatorem Intec Twister Mesh.

Układ Intec Twister Mesh + komora inhalacyjna Spiro Kid

Zastosowanie w nebulizacji takiego układu, pozwala na wykorzystanie całości aerozolu wytworzonego przez inhalator, a tym samym wykorzystanie pełnej dawki leku, wprowadzonej do inhalatora.

W wypadku stosowania inhalatora siateczkowego bez komory, lek nie jest pobierany przez pacjenta w momencie, gdy robi on wydech, a inhalator ciągle wytwarza aerozol.

Inhalatory wstrzymujące pracę, podczas gdy pacjent robi wydech, wydłużają o co najmniej 50% czas inhalacji, co nie jest wskazane, zwłaszcza w przypadku dzieci, które się niecierpliwią, tak więc układ Inhalator + Komora inhalacyjna jest najkorzystniejszy.

Zalety układu Intec Twister Mesh + Komora Inhalacyjna:

  • zagospodarowanie całości aerozolu wytworzonego przez inhalator
  • możliwość redukcji dawki nominalnej, co pozwala na skrócenie czasu nebulizacji
  • eliminacja konieczności sterylizacji inhalatora, gdy używany jest on przez kilku pacjentów, np. w warunkach szpitalnych, sanatoryjnych, ponieważ pacjent ma bezpośredni kontakt, tylko z komorą inhalacyjną.

Oryginalne mocowanie komory inhalacyjnej oraz dodatkowe mocowanie okrągłe

Układ Intec Twister Mesh + komora inhalacyjna

Układ Intec Twister Mesh + komora inhalacyjna z widocznym aerozolem

Układ Intec Twister Mesh + komora inhalacyjna z widocznym aerozolem

 

Opis oraz zdjęcia zaczerpnięte ze strony producenta.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Dokładamy wszelkich starań, aby opinie w naszym sklepie pochodziły od osób, które rzeczywiście używały produktu lub go kupiły. W tym celu prośby o wyrażenie opinii wysyłamy jedynie do osób, które kupiły produkt w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl